• Staň se opravdovým rebelem!

Staň se opravdovým rebelem!

Ahoj Rebele, vítám tě, ušel jsi dlouhou a náročnou cestu. Probíjel jsi se černým lesem plným temných bytostí, které ti chtěly vysát energii. Lákaly tě na temnou stranu. Svými názory, pravdami a filosofiemi. Často se jim povedlo svést tvoji pozornost do temného prostoru, až jsi zjistil, že jsi v této tmě slepý.  Že nevidíš na další krok, natož na cestu, po které jdeš.

Gratuluji! Nyní jsi se dostal na místo, které ti pomůže znovu zjasnit zrak!

rebel

Pravý rebel musí vidět, kam jde a proč tam jde. A to všechno nehledá nikde venku! Ale v sobě samotném. Ve své vnitřní realitě. Žádné bludné názory druhých lidí tě nespasí! Udělat to můžeš jedině Ty sám. Jen ty sám najdeš smysl života, pro který budeš ochotný zemřít! Rebelia je tu od toho, aby ti na této vnitřní cestě pomohla. Ne tím, že ti bude předkládat, co máš dělat, ale tím, že tvé otevřené mysli položí správné otázky, které tě dovedou tam, kde je vše možné! Kde štěstí, láska a naplněný život není jen utopie, ale krásná a hluboká realita!

Pověz mi. Jak se chceš cítit v okamžiku, kdy se naposledy nadechneš v tomto těle?

Chceš cítit lítost nebo naplnění? Chceš cítit, že jsi měl něco udělat, ale ani jsi se o to nepokusil, a teď už na to není čas a tvůj život byl bezvýznamný? Nebo chceš cítit, že jsi udělal vše, co jsi udělat měl. Že jsi se stal tou nejlepší verzí sama sebe a žil v souladu s tím, proč jsi sem přišel.

Započni cestu, která má smysl! Cestu, na které si uvědomuješ, že máš jen omezený úsek času v této realitě a ten můžeš buď využít naplno, nebo promrhat.

A dovol nám tě na ní provázet, klást ti otázky a inspirovat tě.


Přihlaš se k odběru rebelských inspirací:

Našim cílem je inspirovat co nejvíce lidí ke změně v jejich životě k lepšímu! Buď součástí Rebelie! Žij život, který stojí za to!

Potkáme se u dalších článků. Apeluji na všechny rebely, aby si přečetli, jak zde na rebelii vidíme pravé rebelství. Poznáte tak, z čeho to všechno vychází.

Carpe Diem

Zakladatel serveru rebelia.cz. Nositel vize a myšlenky pokojného rebelství a jeho aplikace do praktického života. Pracuje jako designer ve svobodné firmě Vitalvibe.cz
  • Jiří Paulas

    Vítám tě na rebelii 🙂